Event-9

United States

Very Good from 4 reviews
3.8/5
75% of guests recommend

Wishlist

People interest: 0

Start Time

20:00

Duration

9H

Location

turkey

Description share with :

Expert Systems Group Şirketi, 2004 yılında kurulmuş olup iletişim ağlarının kurulması, çeşitli türleri ile bilgisayar parçalarının satışı ve bakımı alanında dikkat çeken bir üstünlük gerçekleştirerek bilgisayar ve teknoloji öncüleri ve sevenleri için bir dönüm noktası haline gelmiştir. Müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya çalışan Expert Systems Group Şirketinin yolculuğu, Allaha güvenerek emin adımlarla ilerlemiştir. Şirket yöneticilerinin sürekli iyileştirme ve teknoloji sektörüyle ilgili tüm alanlarda bilgi sahibi olma isteğinin sonucu olarak şirket, toptan bilgisayar parçaları satış sektörüne girmiştir. 2019 yılında Expert Systems Group adı altında programlama, bilgi güvenliği ve proje çalışmaları alanlarında resmen çalışmaya başlayan Expert Systems Group Şirketi, tecrübesi uluslararası üniversitelerde eğitilen ve son yirmi yılda adı parlayan Türkiye gibi bir ülkenin çalışma ortamından faydalanıp yeni deneyimlere dayanarak daha güçlü bir şekilde faaliyetlerini yeniden yürütmeye başlamıştır. Şirket yöneticileri, bu ilerlemenin, gelişmenin ve girilen alanların; bu kişilerin gerçekleşmekte olan gelişmelere ayak uydurma, farklı hizmetler sunma ve bu alanda öncü şirketlerden biri olmak için yenilikçi yazılımsal çözümler üreterek şimdiki durumun ötesine geçme isteği ve arzusunu yansıttığına inanmaktadır. Allaha ve deneyimli kadromuza dayanarak müşterilerimize en düşük maliyetle en iyi kalitede ürün sağlamak için tüm ticari, ekonomik ve yazılımsal alanlara girişim hedefiyle çalışmaya devam edeceğiz.

Event Type

Field Day Green Man
Latitude Boomtown
Exit Festival

FAQs

Can children come to events?
Unless otherwise stated, children are always welcome, but please be aware that most of our events are aimed at an adult audience. Children must be supervised at all times.
Is there seating at events?
Yes, we always provide a variety of seating for all ticketholders unless it’s a dance event or art show opening. One of our crew will always be on hand to assist you in finding a seat if you need one.
Where can I park?
There is a wide choice of places to park, however most are not free so please do check before you come on the Southampton City Council website. We have no onsite parking.
Are you near public transport?
Very. There is a bus stop a few doors up and the train station is about 7 minutes gentle walk away.
Is it safe to come at night?
To our knowledge, none of our customers has had any bad experience, however we do recommend that if you are worried you stick to the roads rather than walk through the parks. The roads are well-lit and generally there are a lot of people about at night.
Can I come on my own?
YES! Many of our customers come alone to events, it’s never a problem and you will be welcomed warmly.

Reviews

3.8/5
Very Good
Based on 4 reviews
Excellent
1
Very Good
2
Average
0
Poor
1
Terrible
0
مستخدم رقم 10

مستخدم رقم 10

12/30/2020 07:08

كانت الرحلة رائعة

الموقع رائع.
مستخدم رقم 6

مستخدم رقم 6

12/30/2020 07:08

طريقة سهلة لاكتشاف المدينة

الجو العام رائع.
مستخدم رقم 9

مستخدم رقم 9

12/30/2020 07:08

رحلة جيدة

أجواء ودية.
مستخدم رقم 10

مستخدم رقم 10

12/30/2020 07:08

رحلة جيدة

مشاهدة المعالم السياحية مذهلة.
Showing 1 - 4 of 4 total
You must log in to write review

25%

Extra prices:

({{type.price_type}})
{{type.price_html}}
({{type.price_type}})
{{ type.price }}%
{{ formatMoney(type.price) }}
  • {{total_price_html}}
  • {{pay_now_price_html}}
from
4 Reviews
Messages {{unread_count}}
Chat with: {{currentConversation.display_name}}
{{chat.display_name ? chat.display_name[0] : ''}}

{{chat.display_name}}

You: {{chat.last_message.content}}

{{chat.unread_count }}